0Shares

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, e ka shpallur veten fajtor për humbjen prej 1-0 nga Granada.

Një autogol i Cristiano Ronaldos (i pari në karrierën e tij), bëri që Los Blancos të regjistronin humbjen e pestë sezonale në La Liga.

“Kur fitojmë dhe kur të gjithë luajnë mirë, është rezultat i vetmenaxhimit, por kur humbim është përgjegjësi e trajnerit”.

“Sot (e shtunë) nuk luajtëm mirë, nuk ishim vetvetja, kështu që unë jam përgjegjës”, u ka thënë portugezi gazetarëve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)