0Shares

Mbi vendin tonë sot pritet të mbajë mot kryesisht i kthjellët, mirëpo temperaturat do të shënojnë ngritje ato do të sillën në mes 12 e 27 gradë celsius.

Sipas parashkimit të meteorologève, e diela parashihet të fillojë me mot kryesisht të kthjellët, mirëpo gjatë ditës pritet paraqitje e vranësirave të cilat vende-vende mund të marrin karakter zhvillimi e të sjellin edhe reshje shiu.

Temperaturat do të shënojnë rënie dhe ato do të sillën në mes 11 e 21 gradë celsius.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)