Nëse jeni duke kërkuar për një banesë moderne, elegant dhe me një hapësirë të mjaftueshme në Gjilan, atëherë mos shikoni më larg se kompleksi Albi Residence. Ky kompleks rezidencial mahnitës ndodhet në zemër të qytetit dhe ofron një jetë luksoze dhe komode për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë.

Banesa e cili është në shitje ndodhet në katin e pestë të kompleksit dhe ka një sipërfaqe mbresëlënëse prej 86 metrash katrorë. Ajo përmban një dhomë të gjerë të jetesës që përzihet pa probleme në një kuzhinë moderne, duke ofruar një hapësirë ideale për të argëtuar mysafirët ose thjesht për t’u çlodhur pas një dite të gjatë. Me dy dhoma gjumi të ndritshme dhe të ajrosur, ka mjaft hapësirë për një familje të vogël ose për ata që duan të kenë një dhomë mysafirësh.

Banesa gjithashtu ka dy tualete moderne, duke siguruar që të mos ketë kurrë radhë në mëngjesin e nxituar për t’u përgatitur.

Një nga karakteristikat më të mira të këtij apartamenti është ballkoni që ofron pamje mahnitëse të zonës përreth. Është vendi i përsosur për t’u çlodhur dhe për t’u çlodhur pas një dite të gjatë, ose për të shijuar një kafe në mëngjes duke u zhytur në rrezet e diellit.

Kompleksi Albi Residence ndodhet në një lokacion ideal, me qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit. Ju do jeni mjaft afër restoraneve, kafeneve, dyqaneve dhe vendeve tjera argëtuese.

Çmimi për metër katror për këtë apartament është vetëm 800 euro, që është një vlerë e pabesueshme për një apartament luksoz në një lokacion primar.

Krahas banesës në shitje janë edhe garazha dhe depo me madhësi nga 3 deri në 4m2 që u përshtaten nevojave tuaja specifike. Kësisoj ju mund të jeni të sigurtë që makina juaj ose gjërat e tjera me vlerë do të jenë të sigurta.

Çmimi për m2 i banesës është 800 euro dhe i diskutueshëm. 

BANESA NË SHITJE

Albi Residence në Gjilan.

Sipërfaqja 86m2

Kati 5

Sallon me kuzhine

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Ballkon

Çmimi për m2 është 800€  (i diskutueshëm)

Sipas kërkesës ka garazha dhe depo :

Çmimi i garazhës, 6.500€

Çmimi i depove, 350€  për m2, sipërfaqja e depove është 3 deri 4 m2

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90