Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër personazhet më të komentuar ndonjëherë.

Ajo përmes imazheve dhe videove të ndryshme mban të azhurnuar fansat, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Së fundmi, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur tërheqëse me një fustan të gjelbër.

View this post on Instagram

🍉

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Oct 17, 2020 at 7:43am PDT

Por nuk mbaron këtu, pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme po sjell fotografi të ndryshme, ku edhe në fokus po vë linjat e bujshme trupore.

Morena në përgjithësi njihet për bukurinë, jetën luksoze e linjat trupore, teksa secila lëvizje e saj merr interes metiatik.

View this post on Instagram

#CHANNELOVER 🖤

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Oct 18, 2020 at 7:17am PDT

Sidoqoftë kësaj, para disa ditësh ajo solli në treg këngën “Bad Girl” në bashkëpunim me Stresin. /Telegrafi/