0Shares

Presidenti i Interit Massimo Moratti, mendon se ata janë të aftë ta fitojnë Scudetton këtë sezon.

Interi mposhti Napolin gjatë vikendit të kaluar dhe tash pozicionohet i dyti në tabelë, prapa Juventusit.

“Scudettoja? Mendoj se është në aftësitë tona. Ne do të shohim në fund të sezonit nëse klubet tjera kanë shanse më të mëdha se sa ne, por për momentin ne mendojmë gjëra të mëdha”, ka thënë Moratti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)