0Shares

Menaxheri i Fiorentinas, Vincenzo Montella, është i zemëruar pas disfatës 2-1 nga Bologna.

“Ne jemi shumë të zemëruar, pasi nuk ishim në gjendje të sjellim në shtëpi një rezultat, madje pësuam humbje”.

“Golat erdhën nga gabimet, të cilat ishin të vogla por të njëpasnjëshme, dhe kjo nuk është e mirë për një ekip që synon lartë”.

“Ne kishim kontrollin e ndeshjes. Ne gjithmonë duam të japim më të mirën, por ne duhet të kuptojmë nëse kjo vërtet është më e mira që mund të bëjmë”, ka deklaruar trajneri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)