0Shares

Përforcimi më i ri i mbrojtjes së Arsenalit, Nacho Monreal, ka thënë se atë e ka ndihmuar shumë shoku i tij, Santi Cazrola, për të marrë vendimin që t’i bashkohet Topçinjëve.

”Kam biseduar me Santin, ne kemi pasur një dialog të gjatë për shumë gjëra. Unë e pyeta se si shkojnë gjërat këtu dhe ai më tha që Arsenali është klub i madh, njerëzit janë shumë të mirë dhe se është si një familje e madhe”.

”Ai më tha vetëm gjëra të mira. Jam i sigurt se do të jemi të suksesshëm këtë sezon dhe mezi po pres që të luaj”, ka thënë Monreal./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)