0Shares

Një burrë u mbështet në dysheme nga rreth 10 policë që ‘luftuan për ta kontrolluar’ para se një grua të ishte gjetur e vdekur në një banesë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, dëshmitarët përshkruan oficerë duke u përplasur me një burrë para se ta vendosnin në pjesën e prapme të një ambulance.

Pamjet thuhet se tregojnë rreth 10 oficerë që e rrethojnë një burrë, para se ta shtrijnë atë në tokë.

Ndërkohë thuhet se një grua u gjet më vonë e vdekur në një banesë në Ancoats, Manchester, gjë që dyshohet të ketë lidhje me burrin.

Dëshmitarët thanë se burri kishte thyer dritaret e makinave me duart e zhveshura dhe sulmoi kalimtarët.

Ai njoftohet se u përpoq të tërhiqte një grua nga një BMW.

Policia konfirmoi se 37 vjeçari u arrestua. Ai mbetet në paraburgim për t’u marrë në pyetje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)