0Shares

Në fillim të emisionit, udhëheqësja në televizionin nacional kroat, HRT 2, ia doli ta thotë vetëm një fjali...

Ajo nisi të fliste për rëndësinë e ajrit në jetë, i “rrotulloi” pak sytë, u lëkund dhe ra në tokë. Për më shumë, shikojeni videon. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)