0Shares

Mirsa Kërçeli ka realizuar një këngë të re në duet me këngëtarin Taulant Bajraliu, të titulluar “Në sytë e tu”, e cila së shpejti do të shoqërohet edhe me videoklip.

Klipi, i cili është duke u përgatitur nga produksioni “Urban Grafik”, pritet të jetë mjaft i veçantë për faktin se, sipas Mirsës, në të është bërë një punë e madhe.

“Kemi realizuar një këngë të mrekullueshme me Taulantin dhe tani presim sukseset”, ka thënë Mirsa për “Zëri”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)