0Shares

Agjenti i sulmuesit të Sampdorias, Mauro Icardi, ka këmbëngulur se nuk ka kontakt me gjigantin milanez, përkundër spekulimeve.

Mediat italiane kanë raportuar se Icardi është bërë pjesë e planeve të Allegrit, për shkak të moshës së tij prej 19 vjecari.

“Unë nuk di asgjë për këtë. Ju duhet të pyseni Milanin dhe Sampdorian, pasi ata nuk më kanë kontaktuar”.

“E ardhmja e tij? Mauro ka kontratë me Sampdorian deri në vitin 2015 dhe ai është i kënaqur në Marassi”, ka thënë agjenti i Icardit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)