0Shares

Sulmuesi i Swaneas, Michu, po shpreson që gjatë muajit shkurt të ketë fat dhe ta fitojë trofeun e parë me klubin. Rasti më i mirë për këtë gjë do të jetë finalja e Capital One Cup, ku ekipi i tij do të ndeshet me Bradfordin.

“Shpresoj që gjithçka të shkojë mirë gjatë muajit shkurt. Të luaj për Spanjën dhe të fitoj në Wembley do të ishte shumë mirë”.

“Besoj që mund të fitojmë në Wembley dhe të luajmë në Evropë. Kemi luajtur mirë në ligë dhe tani jemi në finale të kupës. Është ndeshja më e rëndësishme për mua dhe nëse e fitojmë do të jetë titulli i parë në karrierën time”.

“Do të jetë ndeshje e vështirë ndaj Bradfordit, por ne mund të fitojmë”, ka thënë Michu. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)