0Shares

Tenisti zviceran, Roger Federer, ka deklaruar se suksesi i Lionel Messit është dëshmi se ‘djemtë e mirë’ jo gjithmonë përfundojnë të fundit.

Sipas tij, nuk është e domosdoshme që të mbash qëndrim “negativ”, për të pasur sukses.

“Messi dhe unë kemi treguar se edhe pse jemi djem të mirë mund të jemi të suksesshëm”.

“Dhe, në vazhdimësi, mund ta shijojmë edhe më shumë jetën”, ka thënë mjeshtri zviceran për Ole. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)