LAJMI I FUNDIT:

Melisa Lleshi: Nga banorët e BBVK vetëm Vivieni nuk kishte folur kurrë pas shpinës time

Melisa Lleshi: Nga banorët e BBVK vetëm Vivieni nuk kishte folur kurrë pas shpinës time

Ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë “Përputhen”, Melisa Lleshi u bë pjesë e edicioni të parë të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ajo qëndroi për disa javë në shtëpinë e famshme dhe aty krijoi disa lidhje miqësore me disa prej banorëve, por më së shumti me banorët Mbresa dhe Blasta, madje me këtë të fundit u tha se edhe kishte një raport më të afërt pas përfundimit të BBVK.

Por, tashmë me të dy thuhet se është distancuar dhe në një pyetësor që ka realizuar me fansat në Instagram u duk që e ka konfirmuar këtë.

Foto: Melisa Lleshi/Instagram

Në pyetjet që iu bënë nuk munguan as ata për Big Brother ku ajo tregoj se për cilën banore ajo e ka ruajtur respektin.

Melisa Lleshi publikon bashkëpunimin me artistin italian, Korbe Frero
Lexo po ashtu Melisa Lleshi publikon bashkëpunimin me artistin italian, Korbe Frero

Melisa tha se banorja tjetër nga Shqipëria ishte e vetmja sipas saj që nuk ka folur pas shpine dhe prandaj e vlerëson si person.

Foto: Vivien Thano/Instagram

“Kur kam dalë kam parë se çfarë është thënë e çfarë është bërë në momente kur unë nuk kam qenë prezente në disa ambiente të shtëpisë dhe kam vënë re që e vetmja që nuk ka folur diçka për mua, që unë nuk e dija pas shpine ka qenë pikërisht Vivi. Madje më duket nuk ka folur kurrë për mua pas shpine prandaj e vlerësoj shumë si vajzë dhe e kam shumë xhan”, është shprehur Melisa.

Ndryshe, kujtojmë që fitues i çmimin të madh prej 160 mijë eurosh i Big Brother VIP Kosova u shpall reperi nga Shqipëria, Stresi. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori