0Shares

Chris Brown ka ngritur sërish spekulimet për jetën e tij private, duke postuar një fotografi ku ai e përkëdhel Rihannën, vetëm disa ditë pasi kjo e fundit aludoi se ishin ndarë.

23 vjeçari e postoi fotografinë në Instagram duke e lënë atë për 15 minuta para se ta fshinte atë.

Krijuesi i hitit “Dont Judge Me” e bëri këtë lëvizje vetëm një ditë pasi Rihanna postoi mesazhe që aludonin se çifti ishte ndarë.

Chris Brown dhe Rihanna u pajtuan për të rifilluar lidhjen e tyre kohë më parë, pasi ishin ndarë vite më parë pas rrahjes brutale që ai i bëri Ririt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)