Ylli i basketbollit Edmond Azemi mbrëmë (e dielë) i ka dhënë fund beqarisë.

Basketbollisti i njohur kosovar është martuar me Elma Ibro. Ceremonia është zhvilluar në Hotelin “Madrid” në Prishtinë, ku përveç familjarëve të ftuar kanë qenë edhe shumë personazhe publike.

Për argëtimin e mysafirëve janë përkujdesur grupi “NRG Band”, Naim Abazi dhe Mihrije Braha. /Telegrafi/