0Shares

Ajo është një prej femrave më të bukura në vendin tonë, por ndoshta dhe më gjerë. Si bjonde tipike, ajo pos sharmit reflekton shumë edhe në stil...

Fotosesioni i fundit i realizuar nga superylli televiziv shqiptar, Marina Vjollca ka lënë të gjithë gojëhapur.

Një fotografi e bukur me qenin e saj dhe një tjetër ku ajo shfaqet ekstravagante janë realizuar nga fotografi Renuar Locaj dhe kanë qëndruar në një prej numrave të fundi t të revistës VIP Albania. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)