0Shares

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, beson se disa ndeshje të fituara radhazi mund të ndryshojnë gjërat për këtë sezon dhe luftën për titull të kampionit.

“Tri-katër ndeshje mund të ndryshojnë luftën për titull”.

“Nuk ndihem aspak i rrezikuar për vendin tim të punës, unë e kam dëshmuar në të kaluarën se e di atë që po bëj për këtë klub”, ka theksuar ‘Mancio’. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)