LAJMI I FUNDIT:

Luizi thotë se nëse nuk e fiton BBVA, synimi i tij do të jetë “Grande Fratello” në Itali

Luizi thotë se nëse nuk e fiton BBVA, synimi i tij do të jetë “Grande Fratello” në Itali

Këngëtari Luiz Ejlli po konsiderohet fenomen në lojën e Big Brother VIP Albania duke u bërë një prej personazheve më të komentuara të këtij ‘reality-show’.

Reklama

Ndonëse është një ndër pretendentët më të përfolur si fituese i këtij edicionit të BBVA, ai tha se në rast që nuk ndodhë një gjë e tillë, do të synoj që të shkoj në Itali te “Grande Fratello”.

Luizi tutje u shpreh se ai e njeh mirë gjuhën italiane dhe është i bindur se edhe atje do t’i ecte mirë një rrugëtim i tillë.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“E gjeta synimin e radhës. Do shkoj të fitoj Grande Fratello se s’bën. Nëse nuk e fitoj këtu, do e fitoj atje. Kurdo që të fillojë do e filloj atje. E flas shumë mirë, si shqipen. Është gjë e mirë se edhe batutat më vijnë italisht, për zotin eci në Itali. Shqiptarë ka sa të duash”, u shpreh shkodrani.

Theksojmë që “Grande Fratello” është formati i ngjashëm me atë të Big Brother VIP Albania.

Ndryshe, sonte mbahet spektakli i radhës i BBVA dhe mbetet të shihet nëse do të ketë ndonjë ndryshim për finale e madhe pas rastit të vrasjes se rojës së ndërtesës së Top Channel, televizioni ku ky format transmetohet.

Olti Curri thotë se finalja e madhe e Big Brother VIP Albania mund të jetë këtë të shtunë
Lexo po ashtu Olti Curri thotë se finalja e madhe e Big Brother VIP Albania mund të jetë këtë të shtunë

Të shtunën e kaluar banorët u njoftuan se finalja mund të shtyhet deri më 6 maj, përgjigjen e tyre ata do të duhet ta thonë pikërisht sonte. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori