LAJMI I FUNDIT:

Luizi i shqetësuar për Kiarën: Nuk e di si më sheh nga jashtë

Luizi i shqetësuar për Kiarën: Nuk e di si më sheh nga jashtë
Foto: Facebook

Luiz Ejlli duket se nuk po e përballon largimin e partneres së tij, Kiara Titos, nga Big Brother VIP Albania.

Reklama

Meqenëse kanë qëndrur gjatë gjithë kohës bashkë, artisti shkodran së fundmi është shfaqur i shqetësuar për atë se si mund ta sheh moderatorja nga jashtë.

Banori i BBVA tha se nuk e di se çfarë është duke bërë Kiara jashtë, duke u shprehur i brengosur se mund të ngacmohet nga mediat.

Foto: Screenshot/Instagram

“As nuk e di se çfarë bëhet jashtë, as nuk e di se çfarë është duke bërë Kiara jashtë, as si më ka parë. Nuk e di si është duke më parë nga jashtë, çfarë është duke lexuar. Unë e kisha llogarit që të dalë me të, të përballojmë çka do që të jetë jashtë bashkë, jo thashethemet, presionin e njerëzve”, tha ai.

Humbi sfidën për të parë ndeshjen Poloni-Shqipëri, Olta këmbëngul dhe nuk largohet: Rregullat janë për t’u thyer
Lexo po ashtu Humbi sfidën për të parë ndeshjen Poloni-Shqipëri, Olta këmbëngul dhe nuk largohet: Rregullat janë për t’u thyer

“Ajo jo që nuk i bën ballë, e ngacmojnë portalet, jo kështu jo ashtu. Unë nuk e kam problem”, theksoi mes tjerash Ejlli.

Foto: Screenshot/Instagram

Kiara vlen të ceket se u largua nga ky ‘reality shoë’ të shtunën nga një nominim i fortë me Oltën.

Bukuroshja e njohur dhe Luizi po shijojnë prej më shumë se dy muajsh një romancë dashurie, të nisur brenda shtëpisë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori