LAJMI I FUNDIT:

Luizi shpreh sërish shqetësimin për nominimin e Kiarës: Kam frikë se publiku duan të më shohin vetëm

Luizi shpreh sërish shqetësimin për nominimin e Kiarës: Kam frikë se publiku duan të më shohin vetëm

Ka mbetur edhe një ditë deri në vendimin se cila prej dy banoreve të nominuara Olta apo Kiara do të eliminohen nga gara pas 90 ditësh qëndrimi në shtëpinë e famshme.

Reklama

Nominimi i dyshes përveç që ka ngjallur diskutime, ai që është parë i shqetësuar më shumë është Luizi, i cili madje fillimisht tha se do të largohej edhe a nëse Kiara është ajo që eliminohet.

Por, teksa janë bërë disa ditë që kur ato janë nominuar, këngëtari nga Shkodra është parë duke reflektuar dhe i vendosur për të vazhduar lojën edhe pa partneren e tij.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ejlli madje tha se mendon që edhe publiku duan ta shohin të vazhdojë rrugëtimin pa moderatoren përkrah tij.

‘Lufta’ për Instagramin e Luizit, familjarët e këngëtarit konfirmojnë se të drejtat autoriale i kanë kaluar produksionit të BBVA
Lexo po ashtu ‘Lufta’ për Instagramin e Luizit, familjarët e këngëtarit konfirmojnë se të drejtat autoriale i kanë kaluar produksionit të BBVA

“Kam frikë se e kanë ndarë mendjen publiku, duan të më shohin vetëm, sado që them unë Olta kështu apo ashtu njerëzit duan lojë, spektakël, debate”, tha Luizi teksa po bisedonte me Elvis Pupën.

Ndërkaq, edhe Olta dhe Kiara kanë vazhduar ngacmimet me njëra-tjetrën se cila sipas tyre do të jetë ajo që eliminohet.

Olta 'ngacmon' Kiarën: Luizi dëshiron fëmijë sapo të dilni ndërsa ti ke karrierën para, çfarë do të bësh
Lexo po ashtu Olta 'ngacmon' Kiarën: Luizi dëshiron fëmijë sapo të dilni ndërsa ti ke karrierën para, çfarë do të bësh

Vajzat kanë përmendur edhe ‘biletën e kthimit’, Olta e tha me bindje që ajo nuk do të kthehej edhe nëse i qëllon kthyese, por Kiara tha që ajo do të kishte dëshirë të rikthehej sërish në shtëpinë e famshme. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori