LAJMI I FUNDIT:

Luizi i kërkon llogari Oltës në BBVA për akuzat e saj se ai përdor lëndë narkotike

Luizi i kërkon llogari Oltës në BBVA për akuzat e saj se ai përdor lëndë narkotike

Këngëtari Luiz Ejlli dhe aktorja Olta Gixhari janë dy prej banorëve më të komentuar të shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ata kanë pasur debate të forta që në ditët e para dhe duket se vazhdojnë të kenë përballje pa pushim me njëri-tjetrin.

Së fundmi, ata kanë debatuar në oborr në prani të banorëve të tjerë, ku këngëtari shkodran i ka kërkuar llogari Oltës për një deklaratë të saj të thënë brendashtëpisë.

"Ai është i varur", momenti kur Olta Gixhari e akuzon Luiz Ejllin se përdor kokainë
Lexo po ashtu "Ai është i varur", momenti kur Olta Gixhari e akuzon Luiz Ejllin se përdor kokainë

Javë më parë teksa në dhomën e gjumit ishte lëshuar muzikës ritmike për banorët, Olta kishte bërë me gjest te hunda dhe ishte thënë se Luizi është i varur nga lëndët narkotike.

E teksa i ka kërkuar shpjegim për këto fjalë, Luizi dëgjohet mes të tjerash duke thënë: “S’jam shquar ndonjëherë për atë punë gjatë gjithë jetës”.

Ndërkohë, Olta i është përgjigjur duke i thënë “Nuk dua të flas tani për këtë temë, [do të flas] kur të jem unë gati”.

Konkurrentja Nita Latifi e habitur ka pyetur se si ka mundësi që një bisedë e tillë është anashkaluar pa u diskutuar në një prej mbrëmjeve të spektaklit, gjersa Deamishel i është përgjigjur se bëhet fjalë për spektaklin ku Arbana kishte refuzuar të diskutonte disa tema, që i cilësonte si shumë të ulëta. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori