LAJMI I FUNDIT:

Luizi: E mbroj Kiarën sepse të gjitha sulmet e banorëve ndaj saj janë për mua

Luizi: E mbroj Kiarën sepse të gjitha sulmet e banorëve ndaj saj janë për mua

Nata e sotme (e martë) e spektaklit të Big Brother VIP Albania ka nisur me diskutimin për një nominim të mundshëm që do t’i vinte përball Olta Gixharin dhe Kiara Titon në rast se ato zgjidhen më të pak të preferuara se dyshja tjetër Kristi Aliaj dhe Qetsor Ferunaj.

Reklama

Disa prej banorëve, përfshirë Oltën thanë se Kiara po e pengon lojën e Luizit, ky i fundit tha tjetër gjë.

Këngëtari  tha se i del gjithë kohën në mbrojtje Kiarës dhe do të vazhdojë ta bëjë një gjë të tillë, pasi banorët e sulmojnë atë, ndërkohë që e kanë personale me Luizin.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“Arsyeja pse unë e kam mbrojtur Kiarën është shumë e thjeshtë është sepse çdo sulm që ajo ka patur, ka qenë për mua. Çdo sulm që i kanë bërë, ia kanë bërë për mua, jo se kanë patur ndonjë gjë me Kiarën. Dhe patjetër që unë do e mbroj, sepse sulmi është për mua”, ka thënë mes tjerat këngëtari shkodran.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Në anën tjetër, Kira tha se ky është mendimi i banorëve, por që loja e saj do të ishte e njëjtë edhe nëse do të ishte pa Luizin.

Jori Dellit i dalin pjesët intime dhe të brendshmet teksa po bëhej gati për spektaklin e BBVA
Lexo po ashtu Jori Dellit i dalin pjesët intime dhe të brendshmet teksa po bëhej gati për spektaklin e BBVA

Mbetet të shihet gjatë spektaklit se cila prej dyshes do të përballen në nominim me njëri-tjetrin që do të bënte që njëri prej tyre të eliminohej nga shtëpia e famshme të shtunën e ardhshme. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori