Luiz Ejlli dhe Kiara Tito tashmë janë zyrtarisht çifti i parë i edicionit të dytë të Big Brother VIP.

Moderatorja e njohur shqiptare është shprehur se dëshiron si fillim të bashkëjetojë me këngëtarin shkodran, e më pas për gjërat e tjera.

Ndërsa së fundmi ata kanë folur për planet për fëmijë, ku bashkë me ta në dhomën e gjumit e pranishme ka qenë edhe Olta Gixhari.

Foto: Screenshot/Instagram

Aktorja ka ngacmuar çiftin duke i thënë se përse nuk e nisin një fëmijë këtu, por pa kamera.

Kiara theksoi se një gjë e tillë nuk do ndodhte kurrë në ato rrethana, edhe sikur jeta e saj të mbaronte nesër.

“Gjithë Shqipëria festoi me ju o mbret” - dron për Luizin dhe Kiarën një ditë pas momentit magjik në BBVA “Gjithë Shqipëria festoi me ju o mbret” - dron për Luizin dhe Kiarën një ditë pas momentit magjik në BBVA
Reklama

“Pse nuk e nisni këtu ju? Ka vend, të heqin kamerat”, iu drejtua Oltës teksa reagoi menjëherë Ejlli: “Kur tani apo nesër”.

Reklama

Foto: Screenshot/Instagram

“Shumë bukur do të ishte”, tha tutje Gixhari, derisa në anën tjetër shtoi Tito: “Kurrë, edhe sikur të thoshin nesër mbaron jeta jote, se bëj kurrë atë gjë”.

Të njëjtit janë kthyer në emrat më të diskutuar nga publiku për shkak të marrëdhënies së tyre. /Telegrafi/

@un.thash.ca.ka.noll #luizejlli #kiaratito #bigbrotheralbaniavip ♬ original sound – 🇦🇱