0Shares

Mbrojtësi i Chelsea, David Luiz, është i bindur se Blutë janë rikthyer në rrugë të duhur.

“Nëse rezultatet nuk vijnë tash, ata do të vijnë në të ardhmen. Në katër ndeshjet e fundit, kam luajtur vërtet mirë, në nivelin më të mirë dhe me shumë vetëbesim. Kam nevojë të vazhdoj këtë punë dhe mentalitet”.

“Çdo ditë, punoj, punoj, punoj, ky është çelësi i futbollit pasi nëse ju nuk punoni, ata djelmoshat punojnë më shumë se ju dhe pastaj ju vrasin”, ka thënë Luiz. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)