0Shares

Mesfushori i PSG-së, Lucas Moura, ka thënë se dëshiron të lë gjurmë për klubin dhe të fitojë trofe që t’i bëjë tifozët të lumtur.

“Jam shumë i lumtur këtu. PSG është klub i madh dhe shumë futbollistë të mëdhenj brazilianë e kanë veshur më parë këtë fanellë. Dua të lë gjurmë këtu siç kanë bërë ata”.

“Dëshiroj të fitoj trofe dhe t’i bëj tifozët të lumtur. Ata duhet të jenë të sigurt se kur unë të zbres në fushë, do të bëj më të mirën time dhe me shpresë se në fund do të festojmë së bashku”, ka thënë Lucas për beIN Sport. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)