Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja ka realizuar një set të ri fotografik për brendin e njohur “Guess”.

Ajo ka pozuar me bikini një pjesësh, me një bluzë të zezë me pika të bardha, duke marrë një pamje mjaft joshëse.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Bukuroshja është komentuar nga ndjekësit për linjat atraktive trupore, ndërsa komplimente të shumta ka marrë edhe për pamjen e jashtme.

Duke marrë poza provokuese dhe vënë në pah ngjyrën e marrë nga rrezet e diellit, prezantuesja bëri që e gjithë vëmendja e fansave të kthehet nga ajo.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Shumë shpejt, Luana ka treguar se do të nisë sezonin e ri të emisionit të saj “Shiko kush luan”. /Telegrafi/

Foto: Luana Vjollca/Instagram