LAJMI I FUNDIT:

Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani
Foto: Facebook

Në spektaklin e natës së sotme (e shtunë) është diskutuar edhe marrëdhënia e Kristit, Keisit dhe Lorenc Hasramës.

Reklama

Keisi kur hyri në Big Brother VIP Albania nisi një njohje me Kristin, e cila u ndërpre menjëherë pasi u fut në shtëpi Lorenc Hasrama.

Më pas pati aludime të shumta në internet duke thënë se pengesë është parë Lorenci, meqë më parë ka pasur një romancë me të.

Foto: Facebook

Këngëtari i njohur kishte treguar në dhomën e rrëfimit për lidhjen që kishte parë me Medinin.

Fotini Derxho mes lotësh rrëfen historinë e trishtë familjare: Kam nëntë vite pa folur me të atin, ka futur edhe vëllanë tim në burg
Lexo po ashtu Fotini Derxho mes lotësh rrëfen historinë e trishtë familjare: Kam nëntë vite pa folur me të atin, ka futur edhe vëllanë tim në burg

“Kemi dalë ca kohë më përpara, një marrëdhënie e shkurtër. Është histori e mbyllur tani”, u shpreh ai.

Foto: Facebook

Biondja ndërkaq ngeli e habitur nga ky veprim i Lorencit, duke shtuar se nuk e kishte menduar që do e zbulonte këtë.

“Unë nuk e dija që Lorenci ka folur për këtë gjënë që kemi patur. Nuk kam çfarë të shtoj më. Është histori e mbyllur”, tha ajo.

Foto: Facebook

Ata tutje thanë se tani vazhdojnë të jenë miq të mirë. /Telegrafi/

Foto: Facebook


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori