0Shares

Trajneri i Interit, Andrea Stramaccioni, mendon se lojtarët e tij po trajtohen në mënyrë të padrejtë nga mediat këtë sezon.

“Kritika më e padrejtë është ajo që u drejtohet lojtarëve. Është e vërtet se unë duhet t’i marr përsipër disa kritika, pasi jam trajner i ri dhe sapo kam filluar, por lojtarët jo”.

“Lazio humbi keq në ditën e disfatës tonë në Firencë, por paraqitja e tyre u pa si rrëshqitje, ndërsa e jona si tragjedi, me njerëzit që thoshin se lojtarët tonë kishin dalë në fushë me mjegull, e kështu me radhë”, ka thënë Stramaccioni. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)