LAJMI I FUNDIT:

Llogaria e Kiara Titos në Instagram njofton se kanë bllokuar komentet për shkak të përdorimit të gjuhës së urrejtjes ndaj saj

Llogaria e Kiara Titos në Instagram njofton se kanë bllokuar komentet për shkak të përdorimit të gjuhës së urrejtjes ndaj saj

Moderatorja e njohur, Kiara Tito është padyshim një prej banoreve më të komentuara në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Lidhja e saj me banorin që ka fituar zemrat e publikut dhe madje po konsiderohet fenomen i kësaj loje, Luiz Ejllin e ka vënë edhe atë në qendër të vëmendjes.

Por, historia e dashurisë në mes të Luizi dhe Kiarës nga shumë shihet si një lidhje në të cilën më shumë jep këngëtari sesa moderatorja.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Kiara e cila disa herë e ka theksuar se është një natyrë e ftohtë dhe e ka të vështirës të shprehet ka nxitur që fansat e Luizit në disa raste të kthehen edhe kudër kësaj.

Gjithë kjo ka reflektuar edhe në komentet që ajo merr në postimet që bëhen në faqen e saj të Instagramit.

Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin
Lexo po ashtu Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin

Së fundmi, përmes një postimi që kanë bërë në llogarinë e saj të Instagramit, persona që e mbajnë këtë faqe kanë njoftuar se po i bllokojnë komentet për shkak të përdorimit të gjuhës së urrejtjes dhe bullizimit.

Foto: Kiara Tito/Instagram

“Na vjen shumë keq që për shkak të disa prej jush që përdorni gjuhë urrejtje në rrjete sociale dhe një fjalor të papërshtatshëm, shumë dashamirës dhe mbështetës të Kiarës penalizohen duke mos patur mundësi të komentojnë në postimet e saj. I hapëm komentet për këta të dytë, por fatmirësisht do t’i mbyllim përsëri. Bullizimi e sidomos ai në rrjete sociale është një fenomen që nuk duhet ta përjetojë askush! Me dashuri, team Kiara”, shkruhej në postim.

Ndryshe, kujtojmë që Kiara është e nominuara e kësaj jave përballë aktores Olta Gixhari, njëra nga to pritet që sonte (e shtunë) të eliminohet nga shtëpia e famshme. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori