0Shares

Drejtori i Paris Saint-Germain, Leonardo, ka refuzuar që të hedhë poshtë një ofertë për sulmuesin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Presidenti i gjigantit francez hodhi poshtë mundësinë e ofertës për Ronaldon, por është drejtori teknik ai që ka dështuar të hedhë poshtë spekulimet.

“Ronaldo? Paris Saint-Germain është bërë klub ku gjithcka është e mundur. Sidoqoftë, ai ka kontratë me Real Madridin dhe ne duhet që të kuptojmë se ai nuk do të largohet nga Reali për ndonjë klub palidhje”.

“Nëse flasim për një transferim të Cristiano Ronaldos, atëherë ka vetëm katër-pesë ekipe që mund të merren parasysh. PSG është një prej këtyre klubeve…”, është shprehur Leonardo për L’Equipe. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)