0Shares

Jennifer Lawrence nuk mendon se është “seksi” dhe mendimi i të qenit seks simbol me përmasa globale e bën atë ndjehet “e trazuar”.

Aktorja 22-vjeçare, e cila së fundi është bërë fytyrë e shtëpisë së modës Dior, është e mahnitur me statusin e “seks-simbolit” pasi kurrë nuk ka qenë e interesuar në veshje ose në paraqitjen e saj të jashtme.

“Kam urryer shopingun gjatë gjithë jetës time… Pastaj kur fillova të bëhem e njohur thjesht më jepnin veshje që nuk më pëlqenin, por ata ishin të lira dhe nuk kisha nevojë të dal në shoping, andaj kaloja vite duke veshur gjëra që nuk më pëlqenin. Pastaj së fundi dola në shoping… dhe vërtet u kënaqa”.

“Sa për të qenit seks simbol, nuk e shoh veten si seksi dhe, dukshëm, kjo nuk është e vërtetë. Do të doja të përpiqem ta nxjerr atë nga mendja ime, pasi kjo më trazon”, ka thënë aktorja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)