0Shares

MC Kresha, Lyrical Son dhe Kaos kanë publikuar këngën e tyre të re, të titulluar “Sa Mirë Me Kon Une”.

Kënga e re duket më shumë një ‘remake’ i këngës “Diskotekë me Uzi”, që ishte hit i albumit të Kreshës dhe Lyricalit, “P.I.N.T”.

Ishte MC Kresha ai që hapur e sfidoi Getin pas lansimit të këngës nga ky i fundit të titulluar “Po T’shoh Përmas” dhe kënga e re e Kreshës shihet si një kundër-goditje për rivalin e tij.

Mc Kresha dhe Lyrical Son janë konsoliduar shumë së fundmi në kuadër të P.I.N.T. Ata kanë marrë pranë vetes grupin Kaos dhe besohet se shumë shpejt do të formalizohet edhe partneriteti me Ledrin, i cili do t’i kthehet muzikës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)