0Shares

Anësori i Bayernit të Munichut, Philipp Lahm, ka lëvduar sulmuesin Thomoas Muller, duke thënë se ai po tregohet vendimtar për bavarezët.

“Ai është shumë koherent. Ju kurrë nuk e dini atë që ai do të bëjë dhe ju shikoni statistikat e tij, sa gola ka shënuar dhe sa asistime ka bërë, ai është fantastik”.

“Ai është lojtar i shkëlqyer. Ai pranon ku bën gabime dhe përmirësohet, gjë që është e mirë”, është shprehur Lahm.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)