LAJMI I FUNDIT:

Të fundit - Faqja 93

Perime të furrës

Perime të furrës

Kuzhina
Makarona me kungull, speca të kuq dhe proshutë e tymosur

Makarona me kungull, speca të kuq dhe proshutë e tymosur

Kuzhina
Patate të skuqura me salcë djathi dhe vezë

Patate të skuqura me salcë djathi dhe vezë

Kuzhina
Sallatë me mollë, portokall e qepë

Sallatë me mollë, portokall e qepë

Kuzhina
Mish viçi me piper jeshil

Mish viçi me piper jeshil

Kuzhina
Këshilla praktike për kuzhinën tuaj

Këshilla praktike për kuzhinën tuaj

Kuzhina
Sallatë me kungulleshkë

Sallatë me kungulleshkë

Kuzhina
Pulë me mollë

Pulë me mollë

Kuzhina
Krem orizi me qumësht dhe karamele me rozmarinë

Krem orizi me qumësht dhe karamele me rozmarinë

Kuzhina
Peshk i fërguar në mikrovalë

Peshk i fërguar në mikrovalë

Kuzhina
Sabajon irlandez

Sabajon irlandez

Kuzhina
Qofte të vogla me mish viçi dhe pule

Qofte të vogla me mish viçi dhe pule

Kuzhina
Krep me portokall

Krep me portokall

Kuzhina
Mish pate me perime

Mish pate me perime

Kuzhina
Mish qengji me makarona

Mish qengji me makarona

Kuzhina
Kaneloni

Kaneloni

Kuzhina
Mish pule me vezë e limon

Mish pule me vezë e limon

Kuzhina
Buding molle

Buding molle

Kuzhina
Ëmbëlsirë ‘tiramisu’ me fruta

Ëmbëlsirë ‘tiramisu’ me fruta

Kuzhina
Pulë e mbushur me oriz, me mish qengji dhe kanellë

Pulë e mbushur me oriz, me mish qengji dhe kanellë

Kuzhina
Peta të ëmbla

Peta të ëmbla

Kuzhina
Kek me karota

Kek me karota

Kuzhina
Kroket  me bizele

Kroket me bizele

Kuzhina
Pije me kafe

Pije me kafe

Kuzhina