0Shares

Kryebashkiaku i Torontos, Rob Ford, ka përjetuar një lëndim të papërshtatshëm në fytyrë.

Gjatë daljes nga salla e takimeve, ai është pritur nga shumë gazetarë dhe duke u përpjekur që t’i shmangë ata, është përplasur me kamerën.

Goditja ka qenë aq e dhimbshme saqë dëgjohet zëri tij… /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)