0Shares

Kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka mbajtur të mërkurën një fjalë përshëndetëse në parlamentin e Bullgarisë në Sofje.

Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Jozefina Topalli gjatë fjalës së saj ka folur mbi marrëdhëniet dy paleshe, si dhe sfidat e përgjegjësit që i dalin para vendit.

Ajo u shpreh e bindur se statusi kandidat i Shqipërisë do të zgjidhet pas zgjedhjeve të 23 qershorit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)