0Shares

Kristen Stewart dhe Robert Pattinson, janë shpallur bashkëpunëtorët më fitimprurës në Hollywood, në një listë të cilën e ka publikuar revista e njohur Forbes.

Ata besohet se janë ndarë, mirëpo kjo nuk e ka penguar revistën Forbes që t’i shpallë si çiftin më të paguar në Hollywood, me fitime prej 1.17 miliardë dollar që i kanë sjellë në tri vitet e fundit bosëve të tyre.

Në vendin e dytë është aktori Channing Tatum me aktoren Rachel Adams, të cilët fituan 191 milionë dollarë për filmin “The Vow”.

Lista e plotë e çifteve më fitimprurëse në Hollywood:

1) Kristen Stewart dhe Robert Pattinson – $1.17 miliardë
2) Rachel McAdams dhe Channing Tatum -$125 milionë
3) Jennifer Aniston dhe Adam Sdheler – $103 milionë
4) Sarah Jessica Parker dhe Chris Noth – $95 milionë
5) Julianne Moore dhe Steve Carell – $84 milionë
6) Amdhea Seyfried dhe Channing Tatum – $80 milionë
7) Natalie Portman dhe Ashton Kutcher – $71 milionë
8) Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth – $63 milionë
9) Zac Efron dhe Taylor Schilling – $60 milionë
10) Reese Witherspoon dhe Robert Pattinson – $59 milionë

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)