0Shares

Jurgen Klinsmann ka shprehur ngazëllimin e tij me rikthimin e Pep Guardilës në futboll, edhe atë pikërisht te ish-klubi i tij, Bayern Munich.

“Mendoj se është fantastike që ai po i kthehet lojës. Mendoj se është një situatë fascionuese tash për klubin dhe trajnerin”.

“Për Pep, kjo është një mundësi e mrekullueshme. Është një sfidë e madhe për të të punojë me Bayern Munichun”.

“Ishte vetëm çështje kohe para se ai t’i kthehet lojës, pasi ai është një trajner i ri shumë, shumë i jashtëzakonshëm. Vetëm i dëshiroj çdo të mirë”, ka thënë Klinsmann. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)