LAJMI I FUNDIT:

Kjo shtëpi afër liqenit të Badovcit mund të bëhet vendi i familjes tuaj ID-164

E vendosur në bazën e Parkut Kombëtar mahnitës të Zllatarit dhe e vendosur në brigjet e liqenit piktoresk të Badovcit, Royal Green Residence është zgjedhja përfekte për ata që kërkojnë të jetojnë luks në një mjedis të qetë dhe të qetë. Me një lartësi ideale prej rreth 800 metrash dhe e rrethuar nga gjelbërimi i harlisur malor, Royal Green Residence ofron një pamje unike dhe të pashoqe, duke e bërë atë vendndodhjen më elitare në kryeqytet.

Në këtë lagje gjendet për shitje një shtëpi e tipit C e cila ofron një hapësirë mbresëlënëse prej 300 metrash katrorë dhe përbënë një oborr prej 3 ari, duke e bërë atë shtëpinë e përsosur për secilën familje.

Me një dizajn modern dhe elegant, kjo shtëpi ofron gjithçka që keni ëndërruar ta keni në një shtëpi, duke përfshirë qëndrimin ditor, një kuzhinë me pajisje moderne, depo, garazh si dhe tarasë. Por, jo vetëm këto.

Në katin e parë të kësaj shtëpie ka tre dhoma gjumi, banjo, korridor si dhe një tarasë ku ju mund t’i shijoni lindjet dhe perëndimet e diellit të secilës ditë.

Kurse, bodrumi i kësaj shtëpie ka një sipërfaqe totale prej 74.72 metra katrorë dhe përfshin një zonë pune dhe pushimi, perfekt për ata që kërkojnë një zyrë në shtëpi ose një hapësirë për t’u çlodhur pas një dite të gjatë.

Kjo shtëpi ndodhet në një lagje të mbyllur me siguri private 24 orëshe, duke ofruar paqe mendore dhe siguri për banorët e saj. Lagjja përmban gjithashtu një qendër të dedikuar të mjekësisë familjare, treg, bar, restorant dhe qendër fitnesi, duke e bërë atë vendin e përsosur për ata që kërkojnë një mënyrë jetese luksoze dhe komode.

Lagjja është e pajisur edhe me rrjete hidrante për parandalimin e ndonjë zjarri të mundshëm, rrjete telefonike, kabllore dhe interneti, si dhe një kopsht fëmijësh dhe park dedikuar lagjes. Infrastruktura ka rrugë moderne të asfaltuara dhe pllaka dekorative në trotuar, dhe hapësirat e jashtme të parkimit ndodhen në rrugët e brendshme të lagjes, duke ofruar komoditet dhe lehtësi qasjeje për të gjithë banorët.

Përveç kësaj, lagjja ndodhet në pjesën më relaksuese dhe më të pastër me ajër të vendit, duke e bërë atë vendin e përsosur për t’i shpëtuar ngutjes dhe nxitimit të jetës së qytetit dhe për të shijuar paqen dhe qetësinë e natyrës. Me fusha sportive rekreative dhe lodra të cilësisë së lartë, Royal Green Residence ofron diçka për të gjithë.

Çmimi për metër katror është 1,450 euro.

SHTËPIA NË SHITJE

Shtëpia e Tipit C me sipërfaqe 300m2 dhe 3 ari oborr

Lokacioni: Lagja Royal Green Residence – në pjesën e Prishtinës së re në Zllatar, anash parkut të Gërmisë dhe Liqenit të Badvocit

Planimetria e përdhesës – 116.58 m²

Qëndrimi ditor

Tryezaria

Kuzhina

Depo

Parabanjo

1 WC

Erëmbrojtësi

Loxha

Garazha

Komunikimi vertikal

Terasa

Planimetria e katit të parë – 108.51 m²

3 dhoma fjetjeje

Garderoba

1 Banjo e dhomës

Terasa

Utiliti

Korridori

Komunikimi vertikal

1 Banjo

Planimetria e bodrumit – 35.92 m²

Hapësirë pune

Hapësirë pushimi

Komunikimi vertikal

Planimetria e nënkulmit – 38.80 m²

Komunikimi vertikal

ID-164

Video e shtëpisë në shitje

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë