LAJMI I FUNDIT:

Kjo kuzhiniere i çmendi burrat: A ka kombinim më të mirë për ta se ushqimi dhe seksi! (Video, +18)

Kjo kuzhiniere i çmendi burrat: A ka kombinim më të mirë për ta se ushqimi dhe seksi! (Video, +18)

Një 24-vjeçare po ia del të bëjë famë përmes rrjetit YouTube.


Ajo ka gjetur një formë shumë të veçantë për të promovuar talentin e saj si kuzhiniere, duke kombinuar dy gjërat që meshkujt i duan: ushqimin dhe seksin, transmeton Telegrafi.

Reklama

Të gjitha “ligjëratat” ajo i jep në gjuhën spanjolle, por çka ka rëndësi kjo, kur të gjithë duan ta shohin atë dhe çfarë bën ajo. /Telegrafi/