LAJMI I FUNDIT:

Kjo është lagjja e kryeqytetit në të cilën duhet të posedoni një banesë ID-178

Debati rreth jetesës në banesë është një debat i gjatë. Pasi ta bëni këtë, thjesht mund të zbuloni avantazhet dërrmuese që mund të ofrojë një banesë.

Ka shumë arsye pse duhet të zhvendoseni dhe të jetoni në një banesë.

Është lehtë e mirëmbajtëshme dhe ju ofron siguri sepse është pjesë e një kompleksi banesor modern, ju krijoni më lehtë rrjet shoqëror me të cilin ndani knaqësitë dhe paknaqësitë tuaja. Gjithçka është moderne dhe në afërsi me qytetin, madje ju mund ta lëshoni edhe me qira e të përfitoni nga ajo.

Kjo banesë në lagjen ‘Bregu i Diellit’ në Prishtinë, ofron të gjitha këto dhe shumë më tepër. Përveç lokacionit ideal që ka, është perfekte për qifte. Ka 64.62m2 sipërfaqe totale, sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, depo e sigurisht një ballkon me pamje fantastike.

Çmimi është 1,200 euro për m2 por i diskutueshëm.

 

BANESA NË SHITJE

Sipërfaqja 64.62 m2

Kati 6

Sallon me kuzhinë

1 Dhomë gjumi

1 Banjo

1 Depo

1 Ballkon

Orientimi në Lindje

(Punimet përfundojnë në shtator 2023)

Çmimi 1,200 euro për m2 – i diskutueshëm

ID-178

VIDEO E BANESËS NË SHITJE

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë