LAJMI I FUNDIT:

Kjo banesë është zgjedhja më e mirë për ju ID-177

Kërkimi i një vendbanimi të ri mund të jetë një detyrë e frikshme, por kërkimi bëhet më i lehtë me zgjidhjen e duhur. Një zgjidhje e tillë e duhur është kjo banesë në lagjen Bregu i Diellit që tashmë është në shitje.

Ndodhet në katin e pestë, kjo banesë ka një sipërfaqe prej 69 metrash katrorë, duke e bërë atë perfekt për beqarë, çifte apo familje të vogla. Banesa është projektuar për të maksimizuar hapësirën dhe funksionalitetin, me një dhomë ndenjeje që është bashkë me kuzhinë ofrojnë një atmosferë komode dhe tërheqëse, e përkryer për t’u çlodhur dhe argëtuar mysafirët.

Dhoma e gjumit është e bollshme dhe e ndriçuar mirë, duke siguruar strehimin perfekt për pushim dhe relaksim pas një dite të gjatë. Banesa  ka gjithashtu një banjo moderne dhe një ballkon me pamje nga qyteti, nga i cili ju mund të shijoni pamje mahnitëse dhe ajër të pastër.

Banesa është e orientuar nga perëndimi, që do të thotë se gëzon shumë dritë natyrale gjatë gjithë ditës, duke krijuar një atmosferë të ndritshme dhe të ajrosur. Punimet për banesën do të përfundojnë në maj 2023 duke ju dhënë mundësinë të personalizoni hapësirën sipas dëshirës tuaj.

Prandaj nëse jeni një profesionist i ri, një çift që fillon një jetë të re së bashku, ose një familje që kërkon një shtëpi të rehatshme, kjo banesë është vendi ideal për të jetuar. Vendndodhja e saj kryesore ofron qasje të lehtë në transportin publik, qendrat tregtare dhe lehtësira të tjera.

Çmimi për metër katror është 1.200 euro, por i diskutueshëm.

BANESA NË SHITJE

Lokacioni: Bregu i Diellit

Sipërfaqja 69m2

Kati i 5

Sallon me kuzhinë

1 dhomë gjumi

1 banjo

1 ballkon

Orientimi në Perëndim

Punimet përfundojnë në maj 2023

ID-177

VIDEO E BANESËS NË SHITJE

SHËTITJA VIRTUALE 3D

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë