0Shares

Kim Kardashian thotë se ajo nuk preferon që të bart veshje të ngushta gjatë kohës sa është shtatzënë, vetëm për t’u dukur seksi.

Ylli televiziv që është shtatzënë thotë se asaj i pëlqen si vishet tani, duke mos e parë për problem faktin që po shmang jeansat dhe dekoltet nga lëkura.

“Unë mendoj se për shkak se kam gjoks të madh, më duhet që të jem e kujdesshme dhe të mos bart veshje te ngushta pasi dukem shumë e plotë. Unë e kam një mënyrë të veshjes dhe ajo më pëlqen”, ka thënë Kim.

Kim është duke pritur fëmiun e parë me të dashurin e saj, reperin Kanye West. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)