0Shares

Superylli televiziv amerikan, që është në pritje të fëmiut të saj të parë pritet që definitivisht të divorcohet nga ish-bashkëshorti, Kris Humphries, në maj të këtij viti.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” është ndarë nga basketbollisti Humphries pas vetëm 72 ditësh martesë dhe deri tani kanë dështuar që edhe pas dy vitesh ta arrijnë pajtimin për divorc.

Sipas TMZ, Kim në maj do të mund të quhet një femër e divorcuar, pas shumë tentimeve për të filluar procesin e shkurorëzimit.

Nëna e Kim dhe vet Kanye West kanë kërkuar nga të gjithë që të kenë kujdes me Kim dhe të mos ia përmendin divorcin, pasi mund të ketë efekte anësore te foshnja.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)