LAJMI I FUNDIT:

Kiara Tito rrëfehet pas daljes nga shtëpia, përlotet kur flet për Luizin: Ndjehem sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit tim

Kiara Tito rrëfehet pas daljes nga shtëpia, përlotet kur flet për Luizin: Ndjehem sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit tim

Një ditë pasi u eliminua nga Big Brother VIP Albania, Kiara Tito, ka qenë e ftuar në “Fan Club” për të folur për gjithë eksperiencën që kaloi brenda.

Reklama

Në nisje të intervistës, moderatorja pa një klip përmbledhës gjatë qëndrimit të saj prej 90 ditësh në shtëpi.

Kjo bëri që prezantuesja të përlotet duke theksuar se ka shumë emocione akoma pasi i kishte harruar disa gjëra që kanë ndodhur.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo tha se iu kujtuan të gjitha momentet e bukura që ka kaluar, veçanërisht dasma me Luizin.

Pas eliminimit, Kiara Tito: Kam fituar dashurinë, gjënë më të bukur në këtë jetë
Lexo po ashtu Pas eliminimit, Kiara Tito: Kam fituar dashurinë, gjënë më të bukur në këtë jetë

“Tani më duket sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit tim. Kam kaluar 90 ditë aty brenda”, u shpreh bukuroshja e njohur.

Foto: Screenshot/YouTube

E pyetur nga Megi Pojani nëse do të bënte diçka ndryshe, Kiara shtoi se “nuk kam për çfarë të bëhem pishman”.

E njëjta madje ka folur edhe për kritikat mbi marrëdhënien me artistin shkodran që shpesh janë shoqëruar në debate të ashpra.

Foto: Screenshot/YouTube

“Diskutime çiftesh kemi të gjithë. Është më se normale të debatosh dhe t’i kërkosh llogari partnerit tënd. Dhe ne pas 5 minutash, kemi përqafuar, jemi puthur”, vazhdoi mes tjerash Tito. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori