LAJMI I FUNDIT:

Kiara ia lë një porosi Luizit në momentin e largimit nga BBVA: Mos më hajde në shtëpi pa fitore

Kiara ia lë një porosi Luizit në momentin e largimit nga BBVA: Mos më hajde në shtëpi pa fitore
Foto: Instagram

Kiara Tito është eliminuar në spektaklin e natës së kaluar (e shtunë) në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo ishte në nominim kokë me kokë me Olta Gixharin, e cila duket se rezultoi më pak e votuar nga kjo përballje e fortë.

Moderatorja e njohur ka lënë përfundimisht garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Foto: Screenshot/Instagram

Prezantuesja përshëndeti të gjithë banorët dhe u mërzit paksa kur e përqafoi në fund partnerin e saj, Luiz Ejllin.

Kiara Tito largohet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Kiara Tito largohet nga Big Brother VIP Albania

Teksa artisti shkodran filloi të qante, Kiara i tha që të mos u dorëzonte dhe që ta fitonte këtë format.

Foto: Screenshot/Instagram

“Mos qaj të lutem, mos më hajde në shtëpi pa fituar, nuk ta hap derën”, kanë qenë fjalët e Titos drejtuar Ejllit.

E njëjta ndërkohë nuk kishte biletë kthimi dhe qëndroi brenda shtëpisë së famshme përplot 90 ditë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori