LAJMI I FUNDIT:

“Si të duket burri im” – Kiara emocionohet nga befasia që merr nga vëllai, e pyet edhe për mendimin që ai ka për Luizin

“Si të duket burri im” – Kiara emocionohet nga befasia që merr nga vëllai, e pyet edhe për mendimin që ai ka për Luizin

Moderatorja e njohur, Kiara Tito është padyshim një prej banoreve më të komentuara të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Rrugëtimi i saj është bërë edhe më i veçantë pasi ajo prej javësh ka krijuar një lidhje dashurie me këngëtarin Luiz Ejlli.

Kohë më parë Kiara brenda shtëpisë së famshme mori një befasi ku edhe takoi të atin e saj, i cili gjithashtu u njoftua me Luizin.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ndërsa, sonte ( e martë) gjatë spektaklit, Kiara u befasua nga një tjetër person i dashur për të, vëllai i saj më i vogël.

E ndërpreu marrëdhënien me Kristin, Keisi: U zgjova një ditë dhe nuk ndjehesha si në fillim
Lexo po ashtu E ndërpreu marrëdhënien me Kristin, Keisi: U zgjova një ditë dhe nuk ndjehesha si në fillim

Kiara pati mundësin që përmes një videos të fliste me të teksa u emocionua nga ky moment special për të.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Por, moderatorja ka shfrytëzuar rastin që vëllai e saj të vetëm ta pyeste edhe për mendim që ai kishte për partnerin e saj.

“Si të duket burri i motrës”, e pyeti Kiara.

Ai u shpreh se ka shumë simpati për Luizin dhe sipas tij është më i miri.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“Shumë i bukur, më i miri, mezi pres të iu takoj të dyve në Tiranë”, tha vëllai i moderatores.

I gjithë ky moment u ndoq me interes edhe nga Luizi, i cili e shikoi nga dhoma tjetër bashkë me banorët. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by us never again (@xpendohem)


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori