LAJMI I FUNDIT:

Kiara bën vallëzim sensual për Luizin në suitë: A jam seksi?

Kiara bën vallëzim sensual për Luizin në suitë: A jam seksi?

Çifti Kiara-Luiz janë duke shijuar mbrëmjet vetëm për vetëm në dhomën e tyre.

Reklama

Si fituese e sfidës së imitimeve, Kiarës i’u plotësua dëshira nga vëllai i madh, për të pasur një dhomë private për të dhe Luizin.

Mbëmjen e djeshme (e hënë) Kiara ka performuar një kërcim sensual për të.

Në një moment ajo i është drejtuar të dashurit të saj me pyetjen “A jam seksi?”, duke e provokuar kështu konkurrentin shumë të dashur për publikun.

Më pas, ata e kanë vazhduar natën duke fjetur së bashku në shtrat, larg nga pjesa tjetër e banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Përndryshe sonte (e martë) pritet që një prej çifteve të përzgjedhur nga Nita (Olta dhe Kiara ose Qetsori dhe Kristi) të shkojnë në një televotim kokë më kokë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori