0Shares

Moti këtë javë nis me temperatura të ulëta dhe me reshje. Temperatura maksimale e ditës së hënë do të jetë 30 gradë celsius.

Deri të mërkurën moti do të jetë i paqëndrueshëm ndërsa më pas pritet të pësojë një rritje të lehtë.

Dita e premte do ta rikthej të nxehtin afrikan, pasi temperatura pritet të pësojë një rritje të ndjeshme duke arritur në vlerën e 37 gradë celsius. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)